Pluskwa domowa zwalczanie

pogryzienia przez pluskwy 1Pluskwy domowe – zwalczanie pluskiew Olsztyn , Giżycko, Suwałki , Ełk , Łomża , Ostrołęka , Szczytno , Nidzica , Ostróda ,  Mrągowo.

Jak wygląda pluskwa domowa ? Jak się pozbyć pluskiew ? Jak wyglądają ugryzienia pluskiew ? Pluskwa domowa w łóżku domowe sposoby zwalczania . Domowe sposoby zwalczania pluskiew . Czy można wytępić pluskwy domowymi sposobami ?

Zwalczanie Pluskwy domowej warmińsko mazurskie , podlaskie , północna część mazowieckiego

Pluskwa domowa (Cimex lectularius) – jest to owad żywiący się krwią zwierząt ciepłokrwistych, a także człowieka. Pluskwa była prawie wytępiona w krajach rozwiniętych , ale współcześnie obserwowany jest jej powrót . W Polsce pojawia się dosyć często z osobami powracającymi z zagranicy . Potrafi być uciążliwa w warunkach domowych, często poprzez swoją aktywność nocą w łóżkach.

Środowisko. Gdzie i jak szukać pluskiew w domu ?

Pluskwy domowe żyją w środowisku ludzkim. Najczęściej można je spotkać w spojeniach łóżek, tapczanów, foteli , krzeseł , w szczelinach ścian, pod ramami obrazów, na wyściełanych częściach mebli, zasłonach i listwach podłogowych oraz w szczelinach gniazdek elektrycznych .

Zwalczanie pluskwy w domu lub mieszkaniu .

Zwalczanie pluskwy domowej wymaga :

  • najważniejsze wiedza i doświadczenie osoby dokonywującej zabieg odpluskwiania oraz jej chęci do tego , aby zabieg był skuteczny za pierwszym razem , jeżeli będzie inaczej to natrafili Państwo na naciągacza lub typowego partacza , a taką usługę co on oferuje możecie zrobić sobie sami !!!!!!!!
  • doboru odpowiednich środków chemicznych – na naszym rynku mamy kilkadziesiąt różnych środków zwalczających pluskwy domowe , niestety żeby je wszystkie lub większość ich poznać potrzeba mnóstwo czasu oraz poniesienie nakładów finansowych co najmniej kilkunastu tysięcy złotych
  • od tego jak dużo jest pluskiew domowych w pomieszczeniu i jakie są stadia rozwojowe owada – często jest tak , że wam się wydaje , że macie pojedyncze sztuki , a jak przyjeżdżamy my to znajdujemy dla Was kilka gniazd
  • od tego jak wygląda pomieszczenie – tzn im więcej jest mebli i wyposażenia w pomieszczeniach gdzie zwalczane pluskwy tym zabieg jest trudniejszy – inaczej jest w pokoju hotelowym gdzie jest tylko łóżko , szafa i komoda , a inaczej u seniorów , gdzie przez lata są przechowywane meble , ubrania i inne wyposażenie zbierane przez kilkadziesiąt lat

Domowe sposoby zwalczania pluskwy domowej czy są skuteczne ?

Naszym zdaniem z przykrością stwierdzamy , że nie !!! Dlaczego ?

Największym argumentem jest to , że 90% firm specjalizujących się zwalczaniem pluskwy domowej też ma z tym problem , aby zwalczyć pluskwy  !!! To , że ktoś ma firmę to nie znaczy , że ma kompetencję do wykonywania usług , to że ktoś daje ogłoszenie , że może wykonać odpluskwianie to też nie znaczy , że wie co robi !!!

Nasza usługa odpluskwiania dzięki odpowiedniej wiedzy i metodzie opracowanej przez 15 lat doświadczenia jest SKUTECZNA w pierwszym zabiegu na 99% i dajemy na to GWARANCJĘ SKUTECZNOŚCI .

Klienci dzwonią do nas przeważnie , gdy jest już dość duży problem , więc z metod mechanicznych , fizycznych i chemicznych wybieramy metodę chemiczną lub integrujemy metody .

Zwalczanie pluskiew powinno się zacząć od wizji lokalnej pomieszczeń , w których pluskwy występują . Na podstawie tego można zadecydować jakiej metody będą używane czy wystarczy tylko zabieg chemiczny czy będzie trzeba wykonać dodatkowe czynności .

Preparaty nanoszone są za pomocą metod:

  • opryskiwanie przeciwko pluskwom
  • opylanie na pluskwy
  • zamgławiania w postaci gorącej lub zimnej mgły ULV na pluskwy
  • NIE świadczymy usług zwalczania pluskiew parownicą ! Ponieważ para nie ma szans ich zwalczyć . Temperatura na wylocie jest za niska i ma za krótki czas kontaktu z owadem , a ciśnienie tylko „rozdmuchuje ” pluskwy po cały pomieszczeniu , a to daje na kilka dni spokój , kiedy one wracają i powraca problem pogryzień przez pluskwy w łóżku .

Poniżej test parownicą , wykonany przez jedną z firm , który ma na celu pokazanie działania parownicy do zwalczania pluskwy domowej . Parownica jest do użytku przemysłowego , a film nagrany w pomiarze  termowizyjnym

Środki do zwalczanie pluskwy domowej , których używamy są bezpieczne dla mieszkańców oraz zwierząt i są dopuszczone do używania przez Ministra Zdrowia .
Czas odpluskwiania w mieszkaniu ok. 50m2 zajmuje nam ok. 30min – 1h pracy .

Po usłudze tępienie pluskiew domowych możesz wrócić do mieszkania już po 1 godzinie , bez smrodu i bez wyrzucania łóżek czy mebli .

Stawiamy na SKUTECZNOŚĆ !

ZWALCZANIE PLUSKWY DOMOWEJ

Na potrzeby klientów możemy dojechać w każde miejsce w północno wschodniej część Polski. Najczęściej są to takie miejscowości jak : pluskwy domowe zwalczanie Augustów , Bartoszyce , Biała Piska , Braniewo , Dobre Miasto , firma zwalczająca pluskwy Działdowo , Dzierzgoń , odpluskwianie Ełk , Frombork , odpluskwianie Giżycko , Gołdap , Górowo Iławeckie , Iława , usuwanie pluskiew domowych Kętrzyn , Kolno , pluskwy domowe zwalczanie Łomża , Zambrów , pluskwy domowe zwalczanie , Wysokie Mazowieckie , Grajewo , odpluskwianie Suwałki , Lidzbark , Lidzbark Warmiński , zwalczanie pluskiew , Miłakowo , Miłomłyn ,Młynary,  Chorzele , Ostrów Mazowiecka ,  Pułtusk , Wyszków , Ciechanów , Mława , Piecki , zwalczanie pluskwy domowej Przasnysz , Mońki ,Morąg , zwalczanie pluskiew Mrągowo , Nidzica , Nowe Miasto Lubawskie , Olecko , zwalczanie pluskwy domowej  , odpluskwianie Olsztyn , pluskwa domowa Olsztyn , Orneta, Orzysz ,Ostrołęka , Ostróda , Pasłęk , Pasym, Pieniężno, odpluskwianie budynków Pisz , Reszel , Ruciane-Nida , odpluskwianie Przasnysz , Susz , pluskwa domowa Szczytno , Węgorzewo , Zalewo , jak wytępić pluskwy . Jeżeli masz ugryzienia na ciele , swędzące krosty czy ugryzienia to mogą być one po pluskwach , więc zacznij od szukania małych brązowych owadów w swoich łóżkach .

Zadzwoń do nas , aby jak najszybciej opanować sytuację, tel 789 333 534